Kan inte nå servern

Louis Vuitton, Beauty Box "Nice", 2001.
< 1m
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alistair Frost, "BAR/Salon".
1m 30s
Alistair Frost, "BAR/Salon".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
6m 30s
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska.
9m 30s
Mulberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
11m 30s
Bänk, 1970-80-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Peem Oy, Finland, 1960/70-tal.
13m 30s
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK