Kan inte nå servern

Temaauktioner online

Kuutti Lavonen, "Ursula".
21 tim 39m
Kuutti Lavonen, "Ursula".
Aktuellt bud
1 350 EUR
Utropspris
900 EUR
Pall Art Deco 1900-talets första hälft.
22 tim 33m
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
20 tim 17m
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Osmo Rauhala, "Identity VI".
4d 16 tim
Osmo Rauhala, "Identity VI".
Aktuellt bud
840 EUR
Utropspris
800 EUR
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
1d 16 tim
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK